Co v našem obchodě najdete?

Najdete u nás vynikající bylinné směsi na různé zdravotní problémy. Od migrény, problémy s prostatou až po snížení hladiny cholesterolu a glukózy, nebo
na ženské obtíže. Najdete u nás čajovou směs pomalu na vše.
A pokud se jedná o hodně specifický problém, tak to stačí zkonzultovat s kýmkoliv, kdo zrovna bude za pultem, nebo nám napsat na e-mail uvedený
v kontaktech. Budeme se snažit co nejrychleji odpovědět.

Tinktury bereme od paní Podhorné s jejímž sortimentem jsme maximálně spokojení - neměnili bychom. Tinktury máme rozdělené na několik druhů - klasické tinktury, výluhy z pupenů, nebo speciální výluhy. Stabilně máme na prodejně širokou nabídku a pokud náhodou budete chtít nějakou, kterou obvykle nemáme, tak stačí říct - objednáme. :) 

Sirupy máme také rozdělené. Buďto máme účinné sirupy, indikované na určitý problém, což je Průduškové desatero (dráždivý kašel, odhlenění, nachlazení, astma a trávení a další potíže) a Konopný elixír (detoxikace a posílení organizmu). Tyto dva sirupy hrdě nesou naše logo.
Jsou naše vlastní receptura
a vyrábí
je pro nás chráněná dílna
v Červeném Kostelci, která zaměstnává lidi se zdravotním postižením. Dále máme v nabídce i sirupy pro každodenní pití (jitrocelový, zázvorový, levandulový a další).

Kromě těchto produktů u nás najdete také přes 300 jednodruhových bylin, přírodní mýdla
a kosmetiku. Tuto kosmetiku máme převážně z Ruska a Ukrajiny, jelikož jsme s těmito produkty naprosto spokojení. Ačkoliv spousta lidí ohrnuje nos, jelikož mají averzi vůči východním zemím. My neřešíme politiku, my se snažíme prodávat ty nejkvalitnější produkty. Najdete tak u nás různé pleťové a tělové krémy, šampóny (každodenní, proti vypadávání vlasů, posilující, rakytníkové, atd.) a sprchovací gely. Z Ruských věcí poté máme různé léčivé masti, kozlíkové tablety, oleje a jiné. Z "neruských věcí" u nás najdete italská mýdla Nesti Dante, nebo bylinková mýdla od české firmy Rozmarýnka. Máme také kosmetiku z kozího mléka, která se vyznačuje tou nejvyšší šetrností k pokožce a tak je vhodná pro pacienty s ekzémy, či lupénkou. 

Od firmy Tarlton a Basilur poté máme ovocné, zelené a černé čaje různých příchutí. 

Hodně spokojení jsme také s produkty Dr. Paszandy, který nás zásobuje peruánskými bylinami a různými léčivými produkty.

Mimo jiné máme také soli do koupele.

Novinkou je u nás také druhá místnost v obchodě, kde jsou ukryté minerály. Najdete tam různé náramky, náhrdelníky, korále, klíčenky. Je tam spousta druhů kamenů a každý tam najde kámen vhodný pro jeho znamení, nebo prostě nějaký, který se mu líbí.

A víte, co bude nejlepší? Přijďte se podívat! Protože vše se to vypsat nedá. :) Nebo něco málo naleznete v naší fotogalerii.