Malebný obchůdek v srdci Havířova

Kdo jsme? Jsme rodina. Rodina, která má ráda bylinky a rozhodla se napomáhat lidem skrze klikatou cestu za zdravým tělem a duší. 

Vše sami

Všechny bylinné směsi, které u nás najdete, jsou naše originální receptury, které jsme za roky a roky sbírání zkušeností vytvořili na různé problémy. Všechno si mícháme, balíme, lepíme. Takže vše projde našima rukama a zaručujeme tím tu nejvyšší kvalitu. 

Ve zkratce - co nabízíme?

Najdete u nás jednodruhové byliny, bylinné směsi, tinktury, sirupy, přírodní kosmetiku, pohankové a bylinkové polštáře. Šperky z minerálů, esenciální oleje, zelené čaje, černé čaje, ovocné čaje. Více v samostatné záložce "Co nabízíme?".

Roky a roky

Roky a roky. Náš obchod existuje už přes 10 let a počty zákazníků se stále zvyšují a doufáme, že i s tím spojená spokojenost. Snažíme se vylepšovat naši nabídku a vycházet každému zákazníkovi vstříc. 

Připluli jsme i na internet

Vzhledem k naší samotné seberealizaci a také poptávce zákazníků jsme v roce 2018 vytvořili i e-shop (www.mojebylina.cz), který nabízí část našeho sortimentu a tak si naše produkty může vyzkoušet kdokoliv z jakéhokoliv koutu naší republiky. 

Pro přesměrování na náš internetový obchod klikněte na modré tlačítko níže.