AŠVAGANDA KAPSLE 100 kapslí

Neohodnoceno
 
 

Účinky: Přispívá k omlazení, dodává organismu energii, zlepšuje paměť, napomáhá v boji proti stresu a upevňuje sexuální energii.

• Působí antidepresivně

• Podporuje obranyschopnost organismu

• Příznivě ovlivňuje cévní, dýchací a trávicí systém

• Zvyšuje vitalitu

• Odbourává stres a psychické vypětí

• Používá se jako afrodisiakum

 

Složení: Ašvaganda (Withania somnifera) – sušený mletý kořen, 100% rostlinná kapsle HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza).

Doporučené dávkování2 - 4 kapsle 2x denně po jídle. Zapít dostatečným množství tekutiny.

Množství: 100 kapslí

Dostupnost Momentálně nedostupné
360 Kč
Kód produktu 710
Kategorie Peruánské byliny
Položka byla vyprodána...
 

ZEMĚ PŮVODU: Indie

VITÁNIE - AŠVAGANDA VLASTNOSTI: 

Ašvaganda je základní stimulační tonikum indické Ájurvédy, používající se při slabostech těla i mysli. Podle tisíciletých ájurvédských zkušeností pravidelné užívání Withanie omlazuje, upevňuje zdraví a sexuální sílu člověka. Ašvaganda díky svým tonickým účinkům napomáhá odolnosti proti stresu, vyživuje celý organismus a dodává energii.

V ájurvédské a přírodní medicíně se Ašvaganda používá pro své účinky na imunitu a nervový systém, snižuje vysoký krevní tlak, slouží jako nervové tonikum, snižuje zánět, zejména působí u artritidy. Ašvaganda působí jako mozkový nutriet (potrava pro mozek), zlepšuje paměť, je výborným protizánětlivým, antivirovým a baktericidním prostředkem.
 
UPOZORNĚNÍ: 
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě do 25oC, pečlivě uzavřené. Uchovávejte v původním neporušeném obalu.

 

Mozek
fbjbnb