SANGRE DE DRAGO 30 ml

Kód: 857
Neohodnoceno
220 Kč
Skladem (2 ks)

Účinky: Sangre de Drago (Dračí krev) - pryskyřice ze stromu Croton lechleri. Je vhodná pro vnitřní, tak vnější použití, velký pomocník v domácí lékarničce. Zevně vhodná na řezné rány, kuří oka, bradavice a štípance od hmyzu.

 

Složení: 100% pryskyřice z kůry stromu Croton lechleri, bez žádných aditiv nebo alkoholu

Doporučené dávkování: Dospělí 15 kapek (1 ml) denně, děti od 3 let 5 kapek (0,3 ml) denně, rozředěných ve 100 ml vody nebo ovocné šťávy.

Množství: 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sangre de drago je hustá míza vytékající po naříznutí kůry tohoto stromu, barvou připomínající krev. Díky ní a semenům ve tvaru draka je nazývána "Dračí krev". Používá se vně i zevně.

V peruánské medicíně byly po staletí šťávou (pryskyřicí) natírány rány pro zastavení krvácení, pro urychlení hojení, uzavření ran a ochranu zranění před infekcemi, při kožních obtížích jako je ekzém, ale i bradavice, molusky, kuří oka, opary a nejrůznější problémy na kůži. Dračí krev je užitečná pro všechny typy řezných poranění, škrábanců, vnějších jizev, pupínků a dalších kožních problémů. Jednoduše se aplikuje přímo na postižené místo. Také velice rychle uleví při hmyzím bodnutí a kousnutí klíštětem. Míza velmi rychle zasychá. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.